iyi kalite İnşaat malzemesi asansörü satış için
iyi kalite İnşaat malzemesi asansörü satış için
ketong always offer very good quality, trustable !

—— Ahmad Saeed

NO.1 SUPPLIER OF BUILDING HOIST AND SUSPENDED PLATFORM IN CHINA.

—— Natalia

Ben sohbet şimdi

Wuxi Ketong Engineering Machinery Manufacture Co.,Ltd

1 2 3 4
Wuxi Ketong Engineering Machinery Manufacture Co.,Ltd Wuxi Ketong Engineering Machinery Manufacture Co.,Ltd Wuxi Ketong Engineering Machinery Manufacture Co.,Ltd Wuxi Ketong Engineering Machinery Manufacture Co.,Ltd
Ofis Binası Toplantı Salonu

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Ketong
No. Çalışanları : 300~400
Yıllık satış : 5000000-8000000
Yıl kurulan : 2001
İhracat p.c : 80% - 90%

Even Ketong already have 6 years history, but we always pay attention to quality same as the first day , we have good experience workers and engineers team.Engineers supply the best design drawing paper , workers team can understand well and fullfill totally accord, after finish we have QC to test the quality and surface treatment , after confiming everything is ok ,then we can load the container . Hatta Ketong zaten 6 yıllık bir geçmişi var, ama biz her zaman ilk günkü gibi aynı kaliteye dikkat, biz team.Engineers bitirmek sonra, kağıt, işçilerin takım iyi anlamak ve tamamen anlaşmayı yerine getirmek olabilir çizim en iyi tasarım kaynağı iyi bir deneyim işçi ve mühendisleri var Biz QC, kalite ve yüzey işleme sınamak için her şeyi doğrulandıktan ok sonra, o zaman konteyner yükleyebilirsiniz var. we exported when we established.We produce Suspended working platform as first , 5 years ago our team begin to deal building hoist , and 2 years ago we have new products tower crane , we are keeping moving ,never stop , only would like to supply the best quality ,price and service to each KETONG client. biz ilk olarak, ekibimizin önce 5 yıl bina asansörü başa başlar çalışma platformu Asma üretmek established.We ve 2 yıl önce, biz hareketli yeni ürünler kule vinci tutuyor zaman ihraç durdurmak asla, sadece arz etmek istiyorum Her Ketong müşteriye en iyi kalite, fiyat ve hizmet.

We are grateful each of our old clients ,thanks very much for your always support , and new buyer in future , we are always doing our best to together with you . İleride çok senin her zaman destek için çok ve yeni alıcı sayesinde, biz her zaman sizinle birlikte elimizden geleni yapıyoruz, bizim eski müşterilerimizin her müteşekkiriz. Thanks and have a great day ! Teşekkür ve harika bir gün var!

İletişim bilgileri
Wuxi Ketong Engineering Machinery Manufacture Co.,Ltd

İlgili kişi: Ms. Cicy

Tel: 86-510-83798239

Faks: 86-510-83798239

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)