Wuxi Ketong Mühendislik Makine İmalat A.Ş.

NO.125 CANTON FUARI 12.0C35 15 - 19 Nisan 2019 tarihleri ​​arasında hepinize hoş geldiniz !!!!!

Ana sayfa Ürünlerİnşaat Vinç Asansör

Geçici Bina İnşaatı Asansörü, Raf Pinyonu İnşaat Kule Vinç

Geçici Bina İnşaatı Asansörü, Raf Pinyonu İnşaat Kule Vinç

Temporary Building Construction Lift , Rack Pinion Construction Tower Hoist

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Model numarası: 22mm, 28mm

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: karton, çanta
Teslim süresi: 21days
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 50000sets
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: Metal renk: Siyah
kullanım: İnşaat vinci Şart: Yeni
Güç kaynağı: Elektrik Kaldırma hızı: frekans dönüşümü
Vurgulamak:

yük asansörleri

,

inşaat için malzeme kaldırma

Geçici Bina İnşaatı Asansörü, Raf Pinyonu İnşaat Kule Vinç

 

Bina İnşaatı Asansörü Açıklaması:

 

This type of Construction Hoist Safety is commonly used on large scale construction projects, such as high-rise buildings or major hospitals. Bu tip İnşaat Vinçleri Güvenliği, yüksek binalar veya büyük hastaneler gibi büyük ölçekli inşaat projelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. There are many other uses for the construction elevator. İnşaat asansörü için başka birçok kullanım alanı vardır. Many other industries use the builder hoist for full-time operations, the purpose being to carry personnel, materials, and equipment quickly between the ground and higher floors, or between floors in the middle of a structure. Diğer birçok endüstri, inşaatçı vincini tam zamanlı operasyonlar için kullanır; amaç, personel, malzeme ve ekipmanı zemin ile üst katlar arasında veya bir yapının ortasındaki zeminler arasında hızlı bir şekilde taşımaktır.

 

The construction hoist is made up of either one or two cars which travel vertically along stacked mast tower sections. İnşaat vinci, istiflenmiş direk kule bölümleri boyunca dikey olarak hareket eden bir veya iki arabadan oluşur. For precisely controlled travel along the mast sections, modern construction hoists use a motorized rack-and-pinion system that climbs the mast sections at various speeds. Direk bölümleri boyunca hassas bir şekilde kontrol edilen seyahat için, modern inşaat vinçleri, direk bölümlerini çeşitli hızlarda tırmanan motorlu bir kremayer ve pinyon sistemi kullanır.

 

Zemin Seçme ve Düzleme için iki erişim vardır:


1. Operatör tarafından doğrudan kontrol edilen Manuel Kontrol.
2. bilgisayar otomatik konumlandırma sistemi (sipariş için isteğe bağlı), kolayca manuel durdurma veya nokta araba tesviye olmadan zemin seçme ve tesviye gerçekleştirebilir, manipülasyon zorluğunu azaltarak, rahat ve hassas.

 

İnşaat Vinç, kendi kendine montaj ve sökme ünitesi (Derrick) ile birlikte, kullanım ve taşıma için kolay olan Rüzgar Halatı yerine Duvara Bağlama Cihazını benimser.
Construction Hoist has 2 types: Single-caged and Double-caged, optional for users. İnşaat Vinçinin 2 tipi vardır: Tek kafesli ve Çift kafesli, kullanıcılar için isteğe bağlıdır. The standard sections of Double-caged are 4 pieces of ø76 * 4 seamless steel pipes, which can also be taken as guide rail, while those the Single-caged are 2 ø51 * 4 pipes. Çift kafesli standart bölümler, kılavuz ray olarak da alınabilen 4 adet ø76 * 4 dikişsiz çelik boru olup, Tek kafesli olanlar 2 ø51 * 4 borudur.

 

Bizim Hizmetleri için Vinç Asansör Asansör

 

1. Ürün test edicideki testten sonra teslim edilecektir.

2. Tahrik ünitesi için özel motorlar ve yüksek kalite ve mükemmel performans hız düşüşleri benimsenmiştir.

3. özel ekipmanları tarafından imal standart bölüm serbestçe değiştirilebilir, düzgünleştirme operasyonu sağlamak.

 

Şirket Bilgisi

 

Wuxi Ketong Engineering Machinery Manufacture Co., Ltd located in Zhangjing industrial development zone in Wuxi city of Jiangsu Province, China, is a high-tech enterprise in manufacturing and exporting construction machinery. Wuxi Ketong Mühendislik Makine imalatı Co, Ltd Jiangsu Eyaleti, Çin'in Wuxi şehrinde Zhangjing sanayi geliştirme bölgesinde bulunan, imalat ve inşaat makineleri ihraç yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. Our brand is KETONG. Markamız KETONG. Our company is also the intergration company who make design, manufacture, sales, and installation of the high operation working construction equipment. Firmamız aynı zamanda tasarım, imalat, satış ve montaj yüksek işletme çalışma inşaat ekipman montaj yapan şirkettir. And have good reputation all over the world. Ve tüm dünyada iyi bir üne sahip.

 

 

Servisimiz:

 

Ketong offers one year guarantee, free parts and door to door service in time. Ketong zamanında bir yıl garanti, ücretsiz parça ve kapıdan kapıya hizmet sunmaktadır. Ketong have branches and agents in a lot of countries, such as Dubai UAE , Russia , India , Indonesia , Kuwait ,Bengal, Vietname and so on ,when you have any question need us to discuss face to face ,our agent will come to you in first time , Each year we come to buyers office one time at least, Our engineer will come to your office if you the first time to buy our machines and needs the special trainning on install , we arrange to send all accessories to you if our machines need , who can offer local after sales services.Please set your heart at rest to do business with us . Ketong Dubai BAE, Rusya, Hindistan, Endonezya, Kuveyt, Bengal, Vietname ve benzeri gibi birçok ülkede şubeler ve acenteler var, herhangi bir sorunuz olduğunda yüz yüze görüşmek için bize ihtiyacınız var, acentemiz size gelecek ilk kez, her yıl biz alıcılar ofisine en az bir kez geliyoruz, bizim makineleri satın almak için ilk kez eğer bizim mühendis ofisinize gelecek ve kurulum üzerinde özel antrenman gerekiyor, biz size tüm aksesuarları göndermek için düzenlemek eğer bizim makineleri gerekir, kim yerel satış sonrası hizmetleri sunabilir. bizimle iş yapmak için kalbini dinlenme ayarlayın.

İletişim bilgileri
Wuxi Ketong Engineering Machinery Manufacture Co.,Ltd

İlgili kişi: Cicy

Tel: 0086-83798239

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)