Wuxi Ketong Mühendislik Makine İmalat A.Ş.

NO.125 CANTON FUARI 12.0C35 15 - 19 Nisan 2019 tarihleri ​​arasında hepinize hoş geldiniz !!!!!

Ana sayfa ÜrünlerElektrikli Gezer Vinç

5t, 10t QD Elektrikli Havai Vinç Eneral Makine Montajı Atölyeleri İçin Kanca ile

5t, 10t QD Elektrikli Havai Vinç Eneral Makine Montajı Atölyeleri İçin Kanca ile

5t, 10t QD Electric Overhead Crane with Hook For Eneral Machinery Assembly Workshops

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: TIANLI
Sertifika: QD

Ödeme & teslimat koşulları:

Ambalaj bilgileri: İHRACAT AMBALAJ
Yetenek temini: 500sets / yıl
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı

5t, Kancalı vinç Havai elektrik 10t QD Eneral makina montaj atölyeleri için

Model: QD

Kısa Tanıtım:

Vinç uygulanan genel makina montaj atölyeleri, metal yapı atölyeler, taşıma için makine bakım atölyeleri ve metalurjik Sirketler: yardımcı atölye ve döküm Atölyesi çelik ve kaldırma için destekler. Vinç recommendated sıcaklığı 20 ile 40 M durumu, çalıştırmak için ve bağıl nem oranı az % 85, Vinç tehlikeli kaldırmak için kullanılır veya ateşli bir çözüm, güvenliğini sağlamak amacıyla açıklama eklemek gerekir. Denetim yolu: 1. yer kontrol, 2. Denetim 3 taksi. Uzaktan kumanda. Biz tasarım ve kullanıcıların gereksinimlerine altında özel ürünleri imalatı...

Ana teknik tarihi:

Nominal kapasitesi: 5t, 10t, 16 / 3.2t, 20/5t, 32/5t, 50/10t, 75/20t, 125/32t, 160/32t, 200/32t, 250t, 400 t. Vs.

Süresi: 10.5 m, 13. 5 m, 16.5 m, 19,5 m, 22,5 m, 25.5 m, 45.8 m, 31.5 m, 46.5m.etc.

sınıflandırma grubu: A5(used for not frequent work, such as eneral machinery assembly workshops)

A6 (Metalurji Sirketler: yardımcı kaldırma gibi sık sık iş için kullanılan)

Nominal kapasitesi kısmı tarafından belirtilir, numaratör oy alan ana kanca yük kapasitesini gösterir, payda oy alan yedek kancası yük kapasitesini gösterir.

Fabrikamız tarafından yapılan vinç dayalı özgün kanca vinç üzerinde geliştirilmiştir. Biz yeni beceriler kullanın yeni standart, yeni teknikler ve yeni bileşenleri geliştir. Yeni ürün özellikleri, enerji tasarrufu ve az miktarda noise ile makul inşaat, mükemmel performans, kalite güvenilir ve pürüzsüz frenleme eylem ve güzel manzaralı geniş işlem odası vardır. Yüksek dönüşebilirliği, mükemmel esneklik ve uygun hizmet vardır.

Özgün temel alan, yeni nesil geliştirilmiştir. Elektrik motoru seri Y. Operation room ve sınırlayıcı kaldırma son model vardır.  Kumanda kutusu optimize edilmiştir. Operasyon odası ve platform bağlı merdiven tarafından adam yukarı ve aşağı kolayca gidebilirsiniz. Ana parçası kullandığı düşük hızlı şaft .bu tamamen makine craneGB3811-83 tasarım kriteri gerektiren ile anlaşmaları ve GB6067-85 emniyet Yönetmeliği vinç. Yeni bileşenleri farklı kullanıcıları karşılamak için geliştirilmiştir: In-line denetim makinesi, tavan fanı, P4cooling hava makine, T4cold ve sıcak hava ısıtma radyatörü, hidrolik Sibop İtecek Mili fren, Vinç yükseklik sınırlayıcısı, Elektrik - Aydınlatma seti, aşırı yük sınırlayıcı, iletişim aygıtı. Küçük arabayı düz kablo ve H tipi slayt tel büyük taşıma kullanır.

Yeni bileşenleri yukarıdaki vinç kullanım fonksiyonu geliştirdi. Aynı zamanda üretim maliyetleri yukarı, fiyatları artırmak. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre ürünler seçebilirsiniz. (sipariş talimatları aşağıda verilmiştir)

Açıklama:

Büyük araba atölye uzunluğu boyunca hareket ederken kanca işlevleri Havai elektrik Crane'le kemiği küçük arabayı taşır veya kanca yukarı ve aşağı hareket eder.

Bu, uygulanan genel makina montaj atölyeleri, metal yapı atölyeler, taşıma için makine bakım atölyeleri ve metalurjik Sirketler: yardımcı kaldırma için destekler. Vinç recommendated-20 ℃and 40 ℃ sıcaklık durumu çalıştırın ve bağıl nemi % 85'ten az.

Sipariş bilgileri:

1. kapasite dekor, açıklık, yükleme kaldırma yüksekliği açıkça işaret olmalıdır.

2. veri yukarıdaki kapalı vinç kapalı çalışma odası ile bir standarttır. Operasyon odası üç temel tipi vardır: sıcak ve soğuk hava radyatör Isıtma türü, yakın türü ve türü açın. Operasyon odası, pozisyon ve yönde sivri uçlu olmalıdır.

3. Trackway model işaret

4. bileşenleri Seç

Serisi YB yassı kauçuk kablo

H tipi enerji tasarrufu kaygan hat aygıtı

Işık cihazı

QCX aşırı sınırlayıcı

Tavan fan

5. ilgili teknik verilerini değiştirdiğinizde vinç Gönder bu katalog sayfasının boyutu değişir. Duyuru

6. fabrikamız tasarım ve müşteri özel ihtiyaçlarına göre çeşitli standart veya özel havai vinç imalatı.

7. vinç örnekleri bildirilmeksizin, bildirim kullanıcı, şirket ile düzenli temas unutmayın.

Hoşgeldin fabrikamızı ziyaret ve soruşturma göndermek için hemen yanıtlamak sevindim. Satış sonrası servis sistemimiz sağlamak her son kullanıcı her zaman hareket ediyor

E-posta: sales003@chinaketong.cn

www.chinaketong.cn

Telefon: + 86-15267402818

İletişim bilgileri
Wuxi Ketong Engineering Machinery Manufacture Co.,Ltd

İlgili kişi: Cicy

Tel: 0086-83798239

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)